OPIS SKRÓTÓW: WTK - Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny OTK - Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny HDMWŁ - Halowe Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LDMWŁ - Letnie Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego MP - Mistrzostwa Polski HMWŁ - Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LMWŁ - Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego MMM - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików LDMP - Letnie Drużynowe Mistrzostwa Polski HDMP - Halowe Drużynowe Mistrzostwa Polski ?TS - Turnieje Czeskiego Związku Tenisowego |
|||
L.p. | NAZWA TURNIEJU | DATA | ORGANIZATOR |
1 |
Heiveld Indoor Junior Championships |
02-08.11.2009 |
Heiveld Tennis Center Hagelsteinweg?? BELGIA |
2 |
WTK 14 |
07-08.11.2009 |
KS POSNANIA POZNAŃ |
3 |
HMWŁ 10 |
14-15.11.2009 |
PABIANICE/WZT ŁÓDŹ |
4 |
HMWŁ 14 |
14-15.11.2009 |
PABIANICE/WZT ŁÓDŹ |
5 |
HDMWŁ 18 DZ |
15.11.2009 |
WZT ŁÓDŹ |
6 |
HDMWŁ 12 DZ |
15.11.2009 |
WZT ŁÓDŹ |
7 |
HDMWŁ 12 CH |
15.11.2009 |
WZT ŁÓDŹ |
8 |
HDMWŁ 16 CH |
15.11.2009 |
WZT ŁÓDŹ |
9 |
WTK 14 |
21-22.11.2009 |
KW 04 Poznań |
10 |
HMWŁ 12 |
21-23.11.2009 |
PABIANICE/WZT ŁÓDŹ |
11 |
HMWŁ 16 |
21-23.11.2009 |
PABIANICE/WZT ŁÓDŹ |
12 |
HDMWŁ 14 CH |
22.11.2009 |
WZT ŁÓDŹ |
13 |
Halowe Mistrzostwa Warszawy 14 |
28-29.11.2009 |
UKT Radość 90 Warszawa |
14 |
III Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Tenisa 8 |
29.11.2009 |
OSRiR i MUKS Tenis Max KALISZ |
15 |
III Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Tenisa 10 |
29.11.2009 |
OSRiR i MUKS Tenis Max KALISZ |
16 |
III Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Mini Tenisa 11 |
29.11.2009 |
OSRiR i MUKS Tenis Max KALISZ |
17 |
VII Warszawski Mikołajkowy Turniej do 10 lat |
05-06.12.2009 |
WKT MERA WARSZAWA |
18 |
VII Warszawski Mikołajkowy Turniej do 8 lat |
05-06.12.2009 |
WKT MERA WARSZAWA |
19 |
OTK 2 14 |
05-07.12.2009 |
MKS 1985 Szczawno Zdrój |
20 |
OTK 1 14 |
05-07.12.2009 |
Fundacja Promasters Szczecin |
21 |
OTK 1 12 |
05-07.12.2009 |
SKT Sopot |
22 |
ETA 14 |
07-13.12.2009 |
Vendryne - CZECHY |
23 |
OTK 1 14 |
12-14.12.2009 |
KS GÓRNIK BYTOM |
24 |
XVI Ogólnopolski Turniej Short-Tenisa - do lat 8???????????????????????? Akademia Tenisa Disney Channel |
12-13.12.2009 |
RKT Return Radom |
25 |
XVI Ogólnopolski Turniej Short-Tenisa - do lat 9 Akademia Tenisa Disney Channel |
12-13.12.2009 |
RKT Return Radom |
26 |
XVI Ogólnopolski Turniej Short-Tenisa - do lat 10 Akademia Tenisa Disney Channel |
12-13.12.2009 |
RKT Return Radom |
27 |
HDMP 12 ch - Region Wschodni |
19.12.2009 |
HALA SP SZYNCZYCE |
28 |
HDMP 14 ch - Region Wschodni |
19.12.2009 |
HALA SP SZYNCZYCE |
29 |
Bożonarodzeniowy Turniej Skrzatek |
19.12.2009 |
PKT PABIANICE |
30 |
HDMP 14 ch - Region Wschodni |
20.12.2009 |
KS Warszawianka Warszawa |
31 |
Bożonarodzeniowy Konkurs Celnościowy 14 |
20.12.2009 |
TUKS Kozica / Hala SP Szynczyce |
32 |
Bożonarodzeniowy Turniej Mini Tenisa do lat 8 |
21.12.2009 |
TUKS Kozica / OSiR Piotrków Tryb. |
33 |
Bożonarodzeniowy Turniej Mini Tenisa do lat 9 |
21.12.2009 |
TUKS Kozica / OSiR Piotrków Tryb. |
34 |
Bożonarodzeniowy Turniej Mini Tenisa do lat 10 |
21.12.2009 |
TUKS Kozica / OSiR Piotrków Tryb. |
35 |
Bożonarodzeniowy Turniej Mini Tenisa do lat 12 |
21.12.2009 |
TUKS Kozica / OSiR Piotrków Tryb. |
36 |
Świąteczny Turniej Tenisa Amatorów |
26-27.12.2009 |
Stacja Nowa Gdynia - ZGIERZ |
37 |
HDMP 12 ch - FINAŁ |
08-10.01.2010 |
SKT SOPOT |
38 |
HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI-14 |
12-16.01.2010 |
PGST GLIWICE |
39 |
OTK 1 12 |
16-18.01.2010 |
TKS ARKA GDYNIA |
40 |
OTK 1 14 |
16-18.01.2010 |
MKT STALOWA WOLA |
41 |
9th Abu Dhabi ITF Junior Championships 2010 - 18 |
18-23.01.2010 |
ABU DHABI - ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE |
42 |
OTK SS 14 |
23-26.01.2010 |
CHTT CHORZÓW |
43 |
OTK 1 12 |
23-26.01.2010 |
RKT RETURN RADOM |
44 |
WTK 10 |
23-25.01.2010 |
PKT PABIANICE |
45 |
WTK 12 |
23-25.01.2010 |
PKT PABIANICE |
46 |
CTS 9 |
23-24.01.2010 |
TK Tenis Centrum Hradec Kralove CZECHY |
47 |
2nd Fujairah Junior Championships - 18 |
25-30.04.2010 |
FUJAIRAH - ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE |
48 |
OTK 1 14 |
30-31.01.2010 |
SKT Centrum BYDGOSZCZ |
49 |
WTK 12 |
30-31.01.2010 |
CHTT CHORZÓW |
50 |
WTK 10 |
30-31.01.2010 |
CHTT CHORZÓW |
51 |
WTK 12 |
30-31.01.2010 |
AZS POZNAŃ |
52 |
Halowe Mistrzostwa Polski Skrzatów - 12 |
01-07.02.2010 |
PKT PABIANICE |
53 |
WTK 12 |
06-07.02.2010 |
KS MOSTOSTAL ZABRZE |
54 |
WTK 10 |
13-15.02.2010 |
WZT ŁÓDŹ, Hala PABIANICE |
55 |
WTK 12 |
13-15.02.2010 |
WZT ŁÓDŹ, Hala PABIANICE |
56 |
OTK 1 14 |
13-15.02.2010 |
KS POSNANIA TADEX POZNAŃ |
57 |
OTK 1 12 |
13-15.02.2010 |
PROMASTERS SZCZECIN |
58 |
WTK 14 |
13-15.02.2010 |
KS MOSTOSTAL ZABRZE |
59 |
ITF/CAT North African Circuit - Tunisia 2010 Soci?t? de l'Electricit? et du Gaz - 18 |
16-20.02.2010 |
EL MENZAH - TUNEZJA |
60 |
OTK 2 14 |
20-22.02.2010 |
STT SZCZECINEK |
61 |
OTK 2 12 |
20-22.02.2010 |
KT LEGIA WARSZAWA |
62 |
WTK 12 |
20-22.02.2010 |
AZS POZNAŃ |
63 |
OTK 2 14 |
27-28.02.2010 |
RKT RETURN RADOM |
64 |
OTK SS 12 |
27-28.02.2010 |
ChTT CHORZÓW |
65 |
ITF/CAT North African Circuit? - 18 |
02-06.03.2010 |
CASABLANKA - MAROKO |
66 |
HALOWY SUPERMASTERS 12 |
05-07.03.2010 |
PKT PABIANICE / PZT |
67 |
WTK 14 |
06-07.03.2010 |
WTS DESKI WARSZAWA |
68 |
WTK 12 |
06-07.03.2010 |
KT LEGIA WARSZAWA |
69 |
WTK 10 |
13-15.03.2010 |
WZT ŁÓDŹ, Hala PABIANICE |
70 |
WTK 12 |
13-15.03.2010 |
WZT ŁÓDŹ, Hala PABIANICE |
71 |
WTK 16 |
13-15.03.2010 |
WZT ŁÓDŹ, Hala PABIANICE |
72 |
Halowe Mistrzostwa Kalisza - 8 |
13-14.03.2010 |
UKS TenisMax, OSRiR KALISZ |
73 |
Halowe Mistrzostwa Kalisza - 9 |
13-14.03.2010 |
UKS TenisMax, OSRiR KALISZ |
74 |
Halowe Mistrzostwa Kalisza - 10 |
13-14.03.2010 |
UKS TenisMax, OSRiR KALISZ |
75 |
Halowe Mistrzostwa Kalisza - 12 |
13-14.03.2010 |
UKS TenisMax, OSRiR KALISZ |
76 |
WTK 14 |
13-14.03.2010 |
UKT RADOŚĆ 90 WARSZAWA |
77 |
WTK 12 |
13-14.03.2010 |
AZS POZNAŃ |
78 |
WTK 10 |
20-22.03.2010 |
Centrum Tenisowe Zawada Łódź |
79 |
WTK 12 |
20-22.03.2010 |
Centrum Tenisowe Zawada Łódź |
80 |
Mistrzostwa Okręgu Mogilewskiego 12 |
20-21.03.2010 |
MOGILEW - BIAŁORUŚ |
81 |
WTK 10 |
27-29.03.2010 |
Centrum Tenisowe Zawada Łódź |
82 |
WTK 14 |
27-29.03.2010 |
Centrum Tenisowe Zawada Łódź |
83 |
WTK 12 |
27-29.03.2010 |
ST NET WARSZAWA |
84 |
IV Torneo ITF Junior Benicarlo 2010 - 18 |
01-04.04.2010 |
BENICARLO - HISZPANIA |
85 |
ITF GD Tennis Cup 2010 - 18 |
05-10.04.2010 |
GD Tennis Academy Belek, ANTALYA, TURCJA |
86 |
Ogólnopolski Turniej Short-Tenisa - 8 lat |
10-11.04.2010 |
KT RETURN RADOM |
87 |
Ogólnopolski Turniej Short-Tenisa - 9 lat |
10-11.04.2010 |
KT RETURN RADOM |
88 |
Ogólnopolski Turniej Short-Tenisa -10 lat |
10-11.04.2010 |
KT RETURN RADOM |
89 | ITF MOSTAR OPEN - 18 | 21-25.04.2010 | MOSTAR - BOŚNIA I HERCEGOVINA |
90 |
WTK 10 |
24-25.04.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
91 |
WTK 12 |
24-25.04.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
92 |
WTK 14 |
24-25.04.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
93 |
OT TTK POLSKA 2010 - 10 |
24-25.04.2010 |
CHTT CHORZÓW |
94 |
OT TTK POLSKA 2010 - 12 |
24-25.04.2010 |
CHTT CHORZÓW |
95 |
OT TTK POLSKA 2010 - 14 |
24-25.04.2010 |
CHTT CHORZÓW |
96 |
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW - 14 |
30.04-02.05.2010 |
WZT ŁÓDŹ/PKT PABIANICE |
97 |
OTK SS 12 XVIII Memoriał Marty Hudy |
01-05.05.2010 |
CZKT VICTORIA CZĘSTOCHOWA |
98 |
WTK 10 |
01-02.05.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
99 |
WTK 12 |
01-02.05.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
100 |
Miejski Turniej Otwarcia Sezonu 2009 w kategoriach 10,12,open z okazji Święta Konstytucji 3 Maja |
03.05.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
101 |
OTK 1 14 O Trofea Burmistrza Łęczycy |
06-09.05.2010 |
MMKT Łęczyca |
102 |
I OSiR CUP 2010 |
07.05.2010 |
OSiR PIOTRKÓW |
103 |
LMWŁ 10 |
08-09.05.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
104 |
LMWŁ 12 |
08-09.05.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
105 |
OTK 1 12 |
15-17.05.2010 |
PKT PABIANICE |
106 |
OTK 1 14 |
15-17.05.2010 |
MKT STALOWA WOLA |
107 |
WOJEWÓDZKA TALENTIADA 2010 |
21.05.2010 |
MKT ŁÓDŹ |
108 |
OTK SS 12 |
22-24.05.2010 |
CHTT CHORZÓW |
109 |
OTK 1 12 |
22-24.05.2010 |
KS OLIMPIA ELBLĄG |
110 |
LMWŁ 14 CH |
22-24.05.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
111 |
WTK 10 |
22-24.05.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
112 |
WTK 12 |
22-24.05.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
113 |
WTK 14 |
22-24.05.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
114 |
LDMWŁ 12 CH |
23.05.2010 |
WZT ŁÓDŹ |
115 |
LDMWŁ 12 DZ |
23.05.2010 |
WZT ŁÓDŹ |
116 |
LDMWŁ 14 CH |
23.05.2010 |
WZT ŁÓDŹ |
117 |
LDMWŁ 16 DZ |
23.05.2010 |
WZT ŁÓDŹ |
118 |
XXIII TMZP 2010 10 DZ |
27.05.2010 |
TUKS KOZICA PIOTRKÓW TRYB |
119 |
II OSiR CUP 2010 |
28.05.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
120 |
XXIII TMZP 2010 10 CH |
28.05.2010 |
TUKS KOZICA PIOTRKÓW TRYB |
121 |
WTK 10 |
29-30.05.2010 |
PKT PABIANICE |
122 |
WTK 12 |
29-30.05.2010 |
PKT PABIANICE |
123 |
OTK SS 14 |
29-31.05.2010 |
CHTT CHORZÓW |
124 |
OTK 1 12 |
29-31.05.2010 |
KS PROMIEŃ OPALENICA |
125 |
OTK 1 14 |
29-31.05.2010 |
KT CHEMIK PUŁAWY |
126 |
OTK 2 12 |
29-31.05.2010 |
UKS ACTIV Opole /Zawada |
127 |
III OSiR CUP 2010 |
04.06.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
128 |
XXIII TMZP 2010 9 CH + DZ |
04.06.2010 |
TUKS KOZICA PIOTRKÓW TRYB. |
129 |
XXIII TMZP 2010 8 CH + DZ |
04.06.2010 |
TUKS KOZICA PIOTRKÓW TRYB. |
130 |
OTK SS 14 Memoriał Ernesta Wittmanna |
04-06.06.2010 |
KKKS KRAKÓW |
131 |
WTK 12 |
05-06.06.2010 |
MMKT ŁĘCZYCA |
132 |
OTK SS 12 |
05-07.06.2010 |
KS TĘCZA-SPOŁEM KIELCE |
133 |
TALENTIADA 2010 - PÓŁFINAŁ |
05-06.06.2010 |
KS POSNANIA POZNAŃ |
134 |
OTK 2 12 |
05-07.06.2010 |
ZTT ZŁOTORYJA |
135 |
XXIII TMZP 2010 16 CH + DZ |
10.06.2010 |
TUKS KOZICA PIOTRKÓW TRYB. |
136 |
IV OSiR CUP 2010 |
11.06.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
137 |
TALENTIADA IX FINAŁ OGÓLNOPOLSKI |
11-13.06.2010 |
Centrum Tenisowe Morskie Oko Wrocław |
138 |
OT TTK POLSKA 2010 - 14 |
12-13.06.2010 |
CENTRUM TENISOWE ROKO - KIELCE |
139 |
OTK 1 12 O Trofea Sióstr Radwańskich |
12-14.06.2010 |
MMKT ŁĘCZYCA |
140 |
OTK SS 12 Grand Prix Olsztyna |
12-14.06.2010 |
KS BUDOWLANI OLSZTYN |
141 |
OTK 1 14 |
12-14.06.2010 |
UKS ACTIV OPOLE/CHRZĄSTOWICE |
142 |
XXIII TMZP 2010 12 CH + DZ |
17.06.2010 |
TUKS KOZICA PIOTRKÓW TRYB. |
143 |
V OSiR CUP 2010 |
18.06.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
144 |
WTK 10 |
19.06.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
145 |
LMWŁ 16 |
19-20.06.2010 |
MKT ŁÓDŹ |
146 |
OTK 1 12 |
19-21.06.2010 |
ŁKT ŁÓDŹ |
147 |
OTK SS 14 |
19-21.06.2010 |
UKS Sigma Poznań |
148 |
XXIII TMZP 2010 14 CH + DZ |
21.06.2010 |
TUKS KOZICA PIOTRKÓW TRYB. |
149 |
XV Nieoficjalne Mistrzostwa Świata do lat 10 - Smrikva Bowl 2010 |
22-27.06.2010 |
Smrikve Tennis Club Istria CHORWACJA |
150 |
OTK 2 14 |
23-25.06.2010 |
GKS GÓRNIK ŁĘCZNA |
151 |
VI OSiR CUP 2010 |
25.06.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
152 |
WTK 10 |
26-27.06.2010 |
MMKT ŁĘCZYCA |
153 |
WTK 12 |
26-27.06.2010 |
MMKT ŁĘCZYCA |
154 |
I GRAND PRIX PIOTRKOWA 10,14, open |
26.06.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
155 |
OTK 2 16 |
27-28.06.2010 |
ŁKT ŁÓDŹ |
156 |
II GRAND PRIX PIOTRKOWA 10,14, open |
29.06.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
157 |
Finał Światowy OUATT CUP 2010 - 10 |
28.06-03.07.2010 |
LA BAULE TENNIS CLUB - FRANCJA |
158 |
MISTRZOSTWA POLSKI SKRZATÓW |
30.06-04.07.2010 |
Akademia Tenisowa Promasters SZCZECIN |
159 |
ITF 4 18 28 Head Cup Bruchkoebeler Jugendturnier |
29.06-04.07.2010 |
BRUCHKOEBELER - NIEMCY |
160 |
Wakacyjna Akcja "Tenisowy Zawrót Głowy" |
01.07-31.08.2010 |
Korty OSiR Piotrków Tryb.+ inne ośrodki |
161 |
OTK 1 16 |
01-03.07.2010 |
KS TĘCZA-SPOŁEM KIELCE |
162 |
WTK 12 |
03-04.07.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
163 | WTK 10 | 03-04.07.2010 | TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
164 | TOURNOI de LA BAULE TC - 12 | 04-14.07.2010 | LA BAULE TENNIS CLUB - FRANCJA |
165 |
OTK 1 14 |
05-07.07.2010 |
RKT RETURN RADOM |
166 |
OTK 1 12 |
05-08.07.2010 |
SKT SOPOT |
167 | ITF 5 18 Corfu Cup 2010 |
06-11.07.2010 |
CORFU GRECJA |
168 |
TOURNOI OPEN LE CROISIC - 12 |
06-15.07.2010 |
TENNIS CLUB LE CROISIC - FRANCJA |
169 |
OTK SS 14 |
08-10.07.2010 |
KS BUDOWLANI OLSZTYN |
170 |
Turniej "O Puchar Burmistrza Olecka" - 12 |
10-11.07.2010 |
MOSiR OLECKO |
171 |
ITF 4 18 Brussels International Junior Open |
12-17.07.2010 |
WEZEMBEEK OPPEM - BELGIA |
172 |
WTK 10 |
17-18.07.2010 |
MMKT Łęczyca |
173 |
WTK 12 |
17-18.07.2010 |
MMKT Łęczyca |
174 |
WTK 14 |
17-18.07.2010 |
MMKT Łęczyca |
175 |
Turniej "O Puchar Tennis Life" - 12 |
18.07.2010 |
MOSiR OLECKO |
176 |
ETA 10. TC BW Junior-Tour 12&Under |
19-24.07.2010 |
DELMENHORST NIEMCY |
177 |
Mistrzostwa Obozu Tennis Life 2010 |
20.07.2010 |
MOSiR OLECKO |
178 |
Mistrzostwa Obozu Kadry PZT 14 |
21-22.07.2010 |
OLSZTYN - KORTOWO |
179 |
ALGIDA CUP 2009 - 12 |
24-26.07.2010 |
TS OLIMPIA POZNAŃ |
180 |
DEZA BABYTROPHY 2010 - 9 |
24-25.07.2010 |
TK DEZA Vala?sk? Mezi???? CZECHY |
181 |
WTK 10 |
24-25.07.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
182 |
WTK 12 |
24-25.07.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
183 |
WTK 14 |
24-25.07.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
184 |
Challenge Obozu Tenisowego Wojewódzkiej Kadry Młodzika i Juniora WZT Łódź |
27.07.2010 |
TTZ IŁAWA/WZT ŁÓDŹ |
185 |
Mistrzostwa Obozu "Wakacje tenisowe z rakietą" PZT |
29.07.2010 |
SZKT SZAMOTUŁY |
186 |
AKUNA-TF-UNIQA TOUR - 9 |
31.07.2010 |
TK SLAVIA ORLOVA - CZECHY |
187 |
WTK? 10 |
31.07-01.08.2010 |
MMKT Łęczyca |
188 |
WTK? 12 |
31.07-01.08.2010 |
MMKT Łęczyca |
189 |
WTK? 12 |
31.07-01.08.2010 |
UKS SP 8 CHRZANÓW |
190 |
OTK SS 14 Memoriał Daniela Karwali |
02-04.08.2010 |
MKS 1985 Szczawno Zdrój |
191 |
OTK 2 12 |
02-04.08.2010 |
SZKT SZAMOTUŁY |
192 |
NOWACO CUP 2010 - 9 |
06.08.2010 |
TK OAZA RIĆANY - CZECHY |
193 |
WTK 10 |
07-08.08.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
194 |
WTK 12 |
07-08.08.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
195 |
WTK 14 |
07-08.08.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
196 |
OTK 1 12 |
07-08.08.2010 |
ST TIE BREAK WARSZAWA |
197 |
III GRAND PRIX PIOTRKOWA 10,14, open |
10.08.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
198 |
Mistrzostwa Polski Młodzików |
10-16.08.2010 |
KS GÓRNIK BYTOM |
199 |
IV GRAND PRIX PIOTRKOWA 10,14, open |
12.08.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
200 |
Mistrzostwa Obozu Tenisowego 14 |
14.08.2010 |
BP Tenis Travel STARE JABŁONKI |
201 |
WTK 10 |
14-15.08.2010 |
MMKT Łęczyca |
202 |
WTK 12 |
14-15.08.2010 |
MMKT Łęczyca |
203 |
AKUNA-TF-UNIQA Tour 2010 VI - 9 |
14-15.08.2010 |
TK SLAVIA ORLOVA - CZECHY |
204 |
OTK 2 14 O Puchar Burmistrza Polkowic |
15-18.08.2010 |
STZ POLKOWICE |
205 |
ETA 12 |
16-20.08.2010 |
Fundacja Promasters SZCZECIN |
206 |
OTK 1 14 |
20-22.08.2010 |
ŁKT ŁÓDŹ |
207 |
VII MISTRZOSTWA POLSKI KRASNALI |
21-23.08.2010 |
TUKS Champions-Team PIOTRKÓW TRYB. |
208 |
MIEJSKI TURNIEJ FAMILY CUP 2010 |
21-22.08.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
209 |
OTK 1 12 O Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej |
23-26.08.2010 |
RKT Return Radom |
210 |
ETA - 12 32 Int BMW JUNIOR CUP |
23-29.08.2010 |
TC Rot-Blau Regensburg - NIEMCY |
211 |
ITF 4 18 Tournoi International de Clermont-Ferrand 2010 |
24-29.08.2010 |
Clermont-Ferrand - FRANCJA |
212 |
WTK 10 |
25-26.08.2010 |
TUKS Champions-Team PIOTRKÓW TRYB. |
213 |
WTK 12 |
25-26.08.2010 |
TUKS Champions-Team PIOTRKÓW TRYB. |
214 |
WTK 14 |
25-26.08.2010 |
TUKS Champions-Team PIOTRKÓW TRYB. |
215 |
XI Mistrzostwa Polski UKS 8 |
28-29.08.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
216 |
XI Mistrzostwa Polski UKS 10 |
28-29.08.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
217 |
XI Mistrzostwa Polski UKS 12 |
28-29.08.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
218 |
XI Mistrzostwa Polski UKS 14 |
28-29.08.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
219 |
LDMP 12 CH - REGION WSCHODNI |
30.08.2010 |
TUKS KOZICA PIOTRKÓW TRYB. |
220 |
LDMP 14 CH - REGION WSCHODNI |
30.08.2010 |
TUKS KOZICA PIOTRKÓW TRYB. |
221 |
CTS? 9 |
04.09.2010 |
TK Usti nad Orlici - CZECHY |
222 |
WTK? 10 |
04-05.09.2010 |
PKT Pabianice |
223 |
WTK? 12 |
04-05.09.2010 |
PKT Pabianice |
224 |
Finał Letnich Drużynowych Mistrzostw Polski skrzatów do lat 12 |
03-05.09.2010 |
Centrum Tenisowe "Jakubowo" OLSZTYN |
225 |
VII OSiR CUP 2010 |
10.09.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
226 |
LETNI SUPERMASTERS? PZT 12 |
10-12.09.2010 |
MKT ŁÓDŹ |
227 |
WTK 10 |
11-12.09.2010 |
MMKT Łęczyca |
228 |
WTK 12 |
11-12.09.2010 |
MMKT Łęczyca |
229 |
WTK 14 |
11-12.09.2010 |
MMKT Łęczyca |
230 |
VIII OSiR CUP 2010 |
17.09.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
231 |
MASTERS TTK POLSKA 2010 - 10 |
18.09.2010 |
KS MOSTOSTAL ZABRZE |
232 |
MASTERS TTK POLSKA 2010 - 14 |
18.09.2010 |
KS MOSTOSTAL ZABRZE |
233 |
WTK 10 |
18-20.09.2010 |
MKT ŁÓDŹ |
234 |
WTK 12 |
18-20.09.2010 |
MKT ŁÓDŹ |
235 |
WTK 16 |
18-20.09.2010 |
MKT ŁÓDŹ |
236 |
IX OSiR CUP 2010 |
24.09.2010 |
OSiR PIOTRKÓW TRYB. |
237 |
IX MISTRZOSTWA POLSKI SĘDZIÓW TENISOWYCH |
24-26.09.2010 |
KKT KONIN, MOSiR KONIN |
238 |
AKUNA-TF-UNIQA Tour 2010 MASTERS - 9 |
25.09.2010 |
TK SLAVIA ORLOVA - CZECHY |
239 |
WTK 10 |
25-26.09.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
240 |
WTK 12 |
25-26.09.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
241 |
WTK 14 |
25-26.09.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
242 |
WTK 10 |
02-03.10.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
243 |
WTK 12 |
02-03.10.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
244 |
WTK 16 |
02-03.10.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
245 |
Cykl Rozgrywek Klasyfikacyjnych |
03.10.2010 |
TUKS SMECZ Tomaszów Mazowiecki |
246 |
WTK? 10 |
09-10.10.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
247 |
WTK? 12 |
09-10.10.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
248 |
WTK? 14 |
09-10.10.2010 |
TUKS CHAMPIONS TEAM Piotrków Tryb. |
249 |
ITF Women's Circuit, 10 tys. $, GD Tennis Cup 2010 |
10-15.10.2010 |
GD Tennis Academy Belek, ANTALYA, TURCJA |
250 |
ETA 3 12 PLAVNIEKI OPEN |
11-15.10.2010 |
TENIS SPORT CLUB OLIMPIKA RYGA???????? - ŁOTWA |
251 |
WTK? 10 |
16-17.10.2010 |
MMKT ŁĘCZYCA |
252 |
WTK? 12 |
16-17.10.2010 |
MMKT ŁĘCZYCA |
253 |
WTK? 14 |
16-17.10.2010 |
MMKT ŁĘCZYCA |
254 |
ITF Women's Circuit, 10 tys. $, GD Tennis Cup 2010 |
17-24.10.2010 |
GD Tennis Academy Belek, ANTALYA, TURCJA |
255 |
V Ogólnopolski Turniej Short Tenisa 8 pod patronatem portalu minitenis.pl |
23.10.2010 |
SP Piotrów k/Kalisza |
256 |
V Ogólnopolski Turniej Short Tenisa 9 pod patronatem portalu minitenis.pl |
23.10.2010 |
SP Piotrów k/Kalisza |
257 |
V Ogólnopolski Turniej Short Tenisa 10 pod patronatem portalu minitenis.pl |
23.10.2010 |
SP Piotrów k/Kalisza |
258 |
CHORZOWSKI DRUŻYNOWY TURNIEJ KRASNALEK - 10 |
24.10.2010 |
CHTT CHORZÓW |
259 |
INTERNATIONAL TTK WORLD WARRIORS TOUR - 14 |
30.10-01.11.2010 |
ACADEMIA SANCHEZ-CASAL - Barcelona Hiszpania |